Bitsin artık.. Alişan Çakmakoğlu Konya’yı yenmesine rağmen taraftarın “İstifa” seslerini yazdı

Psikiyatri araştırmalarına göre bahar aylarının gelişi ile psikolojik hastalıklarda artış olmaktaymış. Biz Beşiktaşlıları ilgilendiren bir durum ise yok burda. Yılın 12 ayı hastayız çünkü.

Beşiktaş zor dönemden geçerken bugün daha bir fazla tribünde olmak istedim. Bu sevda gerçekten çok farklı ve biz gerçekten manyak ruh hastalarıyız çok şükür.

Mirin’in yokluğunda stoper diye aldığımız Roco yerine Necip oynuyor ve Roco yedekse orda işler doğru yürümüyordur. Ljajic’in golünden hemen sonra yine klasik golümüzü yedikten sonra Burak sahneye çıktı ve çok güzel bir frikik golü ile yeniden öne geçirdi Beşiktaş’ı.

Tam olarak ne oymadığımızı  anlamıyordum ama bu sezonki ikinciliğin tarihin en önemli ikinciliklerden biri olduğunu biliyordum. İkinci yarı Şenol Güneş ve yönetim yoğun protestolara uğradı. Karius ise maçın başından itibaren.

Yine saçma sapan bir gol ile durum 2-2 oldu. 90+’da oyuna sonradan giren Kagawa galibiyeti getirsede tepkiler çığ gibi büyüyordu ve taraftarın gücünün karşısında durulamazdı.

Bir an önce bu sezonun bitmesi gerekiyor tüm fazlalıklardan kangrenlerden kurtulmak için bu sezon bitsin artık..

Alişan Çakmakoğlu

 

Bunları da beğenebilirsin